Reklama dźwignią handlu – spróbuj słodyczy

czekoladki z napisem

Kiedy zaczynamy prowadzić własny biznes najtrudniejszą sztuką jest pozyskać pierwszych klientów. To od nich zależy nasze być albo nie być na rynku. Dobrze się sprzedać, sprawić, że firma zacznie być postrzegana na rynku, to długotrwały proces, wymagający czasu i cierpliwości.

Mimo, iż reklama nie jest tania, nie można z niej rezygnować, zwłaszcza na początku. Dobry marketing i zadowoleni klienci to podstawa sukcesu. Bardzo popularne obecnie cukierki reklamowe z logo firmy, to świetny pomysł, aby zapaść w pamięć potencjalnego klienta . Czekoladki z napisem firmy, to również doskonały zabieg marketingowy, który pomoże zainteresowanym naszą ofertą skojarzyć nas pozytywnie. Te proste, i wcale nie takie drogie metody reklamowe, to dobry początek na start.

Musimy stworzyć dobre, zapadające w pamięć logo, a później przenieść je, najlepiej na coś słodkiego. Wizytówkę można zgubić od razu po wyjściu z biura, ale cukierki reklamowe raczej taki los nie czeka. Klient, który przy wejściu do naszego biura, dostaje słodkie czekoladki z napisem firmowym, mimowolnie zaczyna patrzeć na nas pozytywnie. Oczywiście to tylko pierwsze wrażenie, które jest jednak niezmiernie ważne. Później musimy przekonać go, że trafił w profesjonalne ręce fachowców. Wszystko zależy od nas.
Konkurencja na rynku jest spora, niemal w każdej branży. Przetrwają tylko najlepsi.

Klientów zdobywa się na różny sposób. Wiele badań udowadnia, iż klient jest bardziej zadowolony z usługi, jeśli na starcie dostaje coś za darmo, drobny podarunek, coś słodkiego. Warto więc zainwestować niewiele, aby zyskać dużo więcej… Klientów.